شرکت تعاونی خدمات بهداشتی و درمانی

دندانپزشکی گروهی با تعرفه بنیان سلامت (ویژه سازمانها و شرکتها)

برای تماس رایگان با کارشناسان این شرکت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تماس رایگان

امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی که شامل هزینه های جاری روزانه و هزینه های درمانی و .. می‌شود مدیریت دخل و خرج، مهمترین راه حل مقابله با مشکلات اقتصادی می‌باشد. در این میان در رابطه با هزینه های درمانی نمی‌توان با کم کردن هزینه درمان از کیفیت خدمات درمانی مربوط به خودمان و اعضای خانواده کم نماییم. بهترین راه حل پیشگیری و رعایت مسائل بهداشتی قبل از وقوع بیماری است.

بیمه دندانپزشکی یکی از راه حل های جبران هزینه های بسیار گران و سرسام آور هزینه های پزشکی است، ما با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه دندانپزشکی به شرکت های بیمه گر موجود در صنعت بیمه میتوانیم بخشی از هرینه های درمانی را جبران کنیم. اما در بخش بیمه دندانپزشکی شرکت های بیمه گر به دلیل گرانی هزینه های مربوطه نتوانسته اند رضایت بیمه شدگان را در جهت جبران کل هزینه های درمانی جلب نمایند.

در راستای جبران هزینه های گران دندانپزشکی، گروهی از دندانپزشکان متعهد و کارشناسان متعهد اقدام به تاسیس شرکتی در قالب تعاونی به نام شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (تاسیس 1390) با موافقت اصولی ازدانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی و همچنین وزارت تعاون کار و امور اجتماعی نموده و در حال حاضر با تجهیز 450 مرکز دندانپزشکی در استان تهران و دیگر استان های کشور ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی می باشند که با عضویت (مشارکتی) در این تعاونی و با پرداخت حق عضویت اندکی میتوانید تا 90% تخفیف در کلیه خدمات دندانپزشکی از جمله ایمپلنت، ارتودنسی، ترمیمی، پریو، پروتز، لثه و .. برخوردار شوید.

نکته 1 : کلیه طرح های بنیان سلامت دقیقا همان درصد تخفیف را نسبت به طرح انتخابی و با توجه به تعرفه رسمی و درج شده در بخش تعرفه های دندانپزشکی مندرج در وب سایت که مطابق با تعرفه مصوب می‌باشد، ارایه می نماید.

این طرح با کارت های مشابه در بازار که از 30% تا 50% تخفیف ارایه میدهد کاملا متفاوت بوده و همه 450 مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد دقیقا بر اساس تخفیفهای مندرج در کارت های صادره این شرکت اقدام به ارایه خدمات براساس تعرفه حداقل مصوب را دارند.

نکته 2 : تعرفه خدمات دندانپزشکی در تمامی مراکز طرف قرارداد بنیان سلامت در سراسر کشور یکسان می باشد.

نکته 3 : این شرکت تعاونی جهت رضایتمندی کلیه مراکز دندانپزشکی خود،به غیر از مبالغ پرداختی هریک از اعضا که براساس طرح های خریداری شده تعیین میگردد مابه التفاوت هزینه ها را تا سقف تعرفه مصوب به کلیه دندانپزشکان پرداخت مینماید که این موضوع مبین ارائه خدمات بیمه دندانپزشکی به صورت مطلوب و با بهترین کیفیت به کلیه اعضا می باشد. هیچ دندانپزشکی وجود ندارد که 90% تخفیف نسبت به حداقل تعرفه مصوب را ارایه نماید و اعضا محترم بنیان سلامت با پرداخت حق عضویت در طرح های گروهی و انفرادی عملا تحت پوشش بیمه دندانپزشکی قرارخواهند گرفت.

برای اثبات مطالب فوق به استحضار میرساند که در کلیه مراکز طرف قراداد این شرکت در تهران و سایر مناطق کشور تعرفه مصوب به صورت یکنواخت قابل ارائه بوده و کلیه مراکز براساس کارت های صادره این شرکت اقدام به ارائه خدمات و اعمال تخفیف مینمایند.

ردیف سقف خدمات پزشکی حق اشتراک ماهیانه بر اساس سهم پرداختی بیمار
%50 %30 %20 %10
1 10,000,000 150,000 210,000 250,000 300,000
2 20,000,000 190,000 300,000 350,000 400,000
3 30,000,000 250,000 400,000 450,000 500,000
مالیات بر ارزش افزوده به همه حق اشتراک های گروهی افزوده می گردد.

- این قرارداد به صورت گروهی با حداقل تعداد 150 نفر و بصورت 70 درصد تعداد هر گروه طبق لیست تامین اجتماعی منعقد می گردد.
- نرخ های حق اشتراک فوق برای گروه های از 150 نفر تا 1000 نفر می باشد .
- نرخ های حق اشتراک برای گروه های 1000 تا 5000 نفر 5% تخفیف می باشد.
- نرخ های حق اشتراک فوق برای گروه های 5000 نفر به بالا 10% تخفیف می باشد .
- در صورت پرداخت نقدی حق اشتراک 10% در کل حق اشتراک تخفیف در نظر گرفته می شود .
- سهم پرداختی های بیمار در جداول 10 و 20 درصد فقط جهت گروه های بالای 1000 نفر ارائه می گردد.
- کلیه مشترکین می بایست فقط از مراکز طرف قرارداد این شرکت تعاونی تا سقف خدمات موجود استفاده نمایند .
- به کلیه اعضاء جهت مراجعه به مراکز و اخذ خدمات یک فقره دفترچه دندانپزشکی به همراه معرفی نامه صادر و تحویل می گردد.
- شرکت تعاونی هیچگونه تعهدی نسبت به پرداخت هزینه و فاکتور های دندانپزشکی در مراکز غیر طرف قرارداد و آزاد را ندارد.
- تعرفه عمومی و تخصصی اعلامی بر اساس تعرفه مصوب سال 1399 می باشد.
- کلیه مواد قابل استفاده درجه یک و کلیه خدمات دندانپزشکی توسط دندانپزشکان طرف قرارداد دارای گارانتی یکساله می باشد.

به جهت تسهیل در ارائه خدمات به اعضاء هر فرد دارای یک مدیرپشتیبان 24 ساعته جهت راهنمایی و تعیین وقت از دندانپزشکان طرف قرارداد و همینطور رسیدگی به کلیه امور جاری و رفع هر گونه مشکل احتمالی در طول دوره قرارداد یک ساله خواهند بود .

کلیه دارندگان کارت عضویت از خدمات بیمه ای،درمانی،خرید فروشگاهی در دیگر مراکز طرف قرارداد نیز برخوردار می باشند .

به محض انعقاد قرارداد کلیه اعضاء بدون گذراندن دوره انتظار می توانند از خدمات دندانپزشکی در مراکز طرف قرارداد نیز برخوردار می باشند .

جهت آشنایی بیشتر از تعرفه خدمات عمومی و تخصصی و همچنین مراکز طرف قرارداد در تهران و شهرستان های سراسر کشور می توانید به سایت ما به نشانی www.bonyansalamat.com مراجعه و از اطلاعات موجود بهره برداری نمایید.

برای عضویت و خرید کارت دندانپزشکی بنیان کارت بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

عضویت و خرید کارت
شبکه های اجتماعی