شرکت تعاونی خدمات بهداشتی و درمانی

خرید بنیان کارت

برای تماس رایگان با کارشناسان این شرکت بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

تماس رایگان با کارشناسان بنیان سلامت

امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی که شامل هزینه های جاری روزانه و هزینه های درمانی و .. میشود مدیریت دخل و خرج، مهمترین راه حل مقابله با مشکلات اقتصادی می‌باشد. در این میان در رابطه با هزینه های درمانی نمیتوان با کم کردن هزینه درمان از کیفیت خدمات درمانی مربوط به خودمان و اعضای خانواده کم نماییم. بهترین راه حل پیشگیری و رعایت مسائل بهداشتی قبل از وقوع بیماری است.

بیمه دندانپزشکی یکی از راه حل های جبران هزینه های بسیار گران و سرسام آور هزینه های پزشکی است، ما با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه دندانپزشکی به شرکت های بیمه گر موجود در صنعت بیمه میتوانیم بخشی از هرینه های درمانی را جبران کنیم.

در راستای جبران هزینه های گران دندانپزشکی، گروهی از دندانپزشکان متعهد و کارشناسان متعهد اقدام به تاسیس شرکتی در قالب تعاونی به نام شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (تاسیس 1390) با موافقت اصولی ازدانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی و همچنین وزارت تعاون کار و امور اجتماعی نموده و در حال حاضر با تجهیز 420 مرکز دندانپزشکی در استان تهران و دیگر استان های کشور ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی می باشند که با عضویت (مشارکتی) در این تعاونی و با پرداخت حق عضویت اندکی میتوانید از در کلیه خدمات دندانپزشکی از جمله ایمپلنت، ارتودنسی، ترمیمی، پریو، پروتز، لثه و .. از تخفیف برخوردار شوید.

خرید آنلاین طرح دندانپزشکی بنیان سلامت

طرح عضویت دندانپزشکی با فرانشیز 50% یک ساله

۱- این قرارداد به صورت انفرادی و یک واحد خانواده ارائه می گردد.
۲- پرداخت حق اشتراک به صورت نقدی در طرح انفرادی و خانواده میباشد.
۳- کلیه مشترکین می بایست فقط از مراکــز طـرف قرارداد استـفاده نمایند.
۴- به کلیـــه اعضاء یک کارت عضویت به همراه بروشور راهنما جهت استـــفاده از مراکز طرف قــــرارداد عـــرضه مـــی گردد.
۵- سهم پرداختی بیمار در این طرح ( اشتراک انفرادی و خانواده ) تخفیف ۵۰ درصدی خدمات دندانپزشکی نسبت به تعرفه های عمومی و تخصصی مصوب سال 99 می باشد.
۶- کلیه مواد قابل استفاده درجه یک و کلیه خدمات دندانپزشکی توسط دندانپزشکان طرف قرارداد دارای گارانتی یکساله می باشد.
۷- به جهت تسهیل در ارائه خدمات، هر عضو دارای مدیر پشتیبان ۲۴ ساعته جهت راهنمایی و تعیین وقت از دندانپزشکان طرف قرارداد میباشد. همینطور رسیدگی به کلیه امور جاری و رفع هرگونه مشکل احتمالی در طول دوره قرارداد یک ساله می باشد.
۸- این شرکت تعاونی با کمک گروهی از دندانپزشکان و کارشناسان خود، دارای هیأت کارشناسی جهت رسیدگی به مشکلات احتمالی اعضاء بوده به طور جدی اقدام لازم برای رفع مشکلات بو جود آمده را انجام داده تا رضایت اعضاء و مشترکین خود را به نحو مطلوب داشته باشد.
۹- به محض انعقاد قرارداد ، کلیه اعضاء بدون گذراندن دوره انتظار، می توانند از خدمات دندانپزشکی در مراکز طرف قرارداد استفاده نمایند.
۱۰- جهت آشنایی بیشتر از تعرفه خدمات عمومی و تخصصی و همچنین مراکز طرف قرارداد در تهران و شهرستان های سراسر کشور میتوانید به بخش مراکز طرف قرارداد در سایت مراجعــه و از اطلاعات موجــود بهره برداری نمایید.
۱۱- در صورت تمایل به انعقاد قرارداد گروهی جهت سازمانهای و شرکتهای دولتی و خصوصی و یا هرگونه سوال و دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص خرید و ارائه خدمات دندانپزشکی بنیان سلامت میتوانید با شماره تلفن 43316-021 (30 خط) تماس حاصل نمایید.

خواهشمند است برای خرید و عضویت طرح دندانپزشکی بنیان سلامت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

پرداخت حق عضویت سالانه و خریدطرح دندانپزشکی بنیان سلامت
شبکه های اجتماعی